DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

AMBU a Akatsuky


 
 

ANBU jednotka, která slouží k ochraně Konohy (Listové) a jejich občanů, páchají atentáty a vyplňují mise typu S. Jsou to vycvičení ninjové většinou se speciálními vrozenými schopnostmi.

Pracují ve skupinkách, kterou vede sempai (to je důvod proč Yamato oslovuje Kakashiho sempai). Skupina je většinou složena z 4 ANBU. Jsou vybíráni již, když jsou Chuuninu a postupně se vypracovávají na vedoucího skupiny (to bývá většinou Jounin).

Tito ANBU pracují přímo pro Kage. Mohli jste vidět, jak se Patá vztekala, když zjistila, že přísně tajné informace o každém členovi ANBU pronikly až k samotnému Orochimarovi.

Překlad zkratky ANBU: může být temná strana nebo černé jednotky. To celé je zkratka Ansacu Sendžucu Tokušu Butai. Volný překlad zní asi takhle: Speciální vraždící a taktická skupina

A ještě je tu tzv.ANBU Root, kterou vede Danzou.Je to speciální skupina podobně jako normální ANBU ale s tím rozdílem ,že root(spíš Danzou) chce vesnici vést drsným způsobem a né jako všichni Hokagové...

ANBU maska

Konnichiwa!

Takže jsem zkoušel, jak se dá udělat celkem dobře vypadající ANBU maska....
Tady je návod


Co je potřeba?
  • maska z papírnictví(nejlépe plastová)
  • Tekutý latex(interiérový-bílý-kdybyste pužili něco jiného např. temperu bude se lámat a drolit)
  • Červená tempera(případně modrá,černá apod.)
Jak na to?
Masku nejdřív natřeme na bílo.nejspíš bude potřeba více vrstev,já dávala 3 aby neprosvítala žádná původní barva. Každou vrstvu je nutné nechat zaschnout alespoň 20minut.(až latex přestane být lesklý a když na něj sáhnete nelepí).
Pak už stačí vzít štětec a na bílý základ,který jste vytvořili namalovat nějaké vzory.(nepřežeňte to,abyste nevypadali jako z cirkusu) můžete se držet nějaké masky z anime jako předlohy,ale nemusíte. je lepší si pořádně prohlédnout,kde já maska nejvýraznější linie a ty pak barvou vyzdvinout(červeně) nebo potlačit(nechat bílé).

Fotky?
Tady jsou náhledy jak sem postupoval já, boužel jinou masku než šeredného kačera neměli,ale i tak výsledek vypdá celkem dobře,nemyslíte?

2,

3,

4,

5,

6,

7,

8,

http://th08.deviantart.net/fs6/300W/i/2005/020/1/f/VOTE_ANBU_by_SkyeBD.jpg

Prosím o váš názor
 
                                                                                
Vybavení


Masky
 
Brnění...
 
Boty
 
Tetování
 
Meč

Akatsuki (Organizace)

  
Popis
 

Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.

Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.

Členové z Akatsuki mají jednotlivé cíle, nijak zvlášť si necení života jednotlivých členů, jde jim jen o jejich cíl. Pracují v týmech po dvou, které jsou vyvážené podle jejich schopností. (Spoiler) Členů je nyní je pouze osm, Orochimaru, Sasori (byl nahrazen Tobim) a Kakuzu jsou mrtví a Hidan je neschopný boje.

Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz (nevím teday na co), za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasých démonů ovládnout svět. Chyceného démona zapečetí do sochy, kterou jsme mohli vidět v díle 231 (Naruto Shippuuden 11), pomocí techniky Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin. Ve světě mangy už chytili šest démonů: Shukaku, dvouocasého démona (Nekomata), tříocasého démona a další tři neznámé.

Každý člen nosí jedinečný prsten a žádný člen nenosí prsten na stejném prstu. Každý člen nosí svůj prsten na stejném prstu, na kterém stojí na soše, když pečetí démony. Ale! Je deset prstenů a jen 8 členů, protože Orochimaru má prtsten u sebe a Kakuzův je ve Skryté Listové. Jak se zdá, prsteny mají mít nějaký zvláštní význam, ale zatím se neví jaký.


  
Šatstvo a zjev
 

Členové Akatsuki jsou oblečeni do podobného oblečení: dlouhé, tmavé plášťě s červenými mraky a s vysokým límcem. Všichni členové také nosí purpurový lak na nehty a velké kuželové slaměné klobouky s malými bodci. 
Členové

 
Pein - vůdce organizace
 

Skrytá vesnice:

Deštná

V týmu s:

Konan

Některé techniky:

Shouten (vyvolává velkou sochu kam se zapečetí Bijuu)

Prsten:

Rei (Nula),na pravém palci

Popis:

Pein je šéf Akatsuki. Řídí ostatní členy. Ne však tak uplně: Řídí ho seshora ještě jedna tajemná postava (doposut neznámá postava). Peinovy schopnosti nejsou úplně známé, ale víme, že nikdy s nikým neprohrál v boji.

 


 
Konan
 

Skrytá vesnice:

Deštná

V týmu s:

Pein

Některé techniky:

N/A

Prsten:

Byakko (Bílý tygr),na pravém prostředníku

Popis:

Tato Modrovlasá členka je jediná žena v Akatsuki. Neví se o ní skoro nic, neví se ani přesně její jméno. Víme jen, že má modré vlasy.

 


 
Uchiha Itachi
 

Skrytá vesnice:

Listová

V týmu s:

Kisame

Některé techniky:

Mongekyou Sharingan, Sharingan, Tsukuyomi, Amaterasu, Bunshin Bakuha, Goukakyuu no Jutsu, Magen Kyouten Chiten, Utakata.

Prsten:

Suzaku (Nachový pták),na pravém prsteníku

Popis:

Itachi je silný ninja z Listové. Měl velký potencionál a už jako mladý byl velmi dobrý. Zabil svého nejlepšího přítele a získal tak Mongekyou Sharingan. Potom vyvraždil celý jeho klan a jediný, koho nechal naživu byl jeho mladší bratr Sasuke, který se mu chce pomstít. Jak by se mohlo zdát, Itachi ve skutečnosti nezabíjí "na počkání". Bojuje většinou jen v sebeobraně nebo když potřebuje něco získat. Není znám přesný důvod, proč vyzabíjel svůj klan.

 


 
Hoshigaki Kisame
 

Skrytá vesnice:

Mlžná

V týmu s:

Itachi

Některé techniky:

Baku Suishouha, Goshokuzame, Mizu Bunshin no Jutsu, Suikoudan no Jutsu, Suirou no Jutsu, Baku Suishouha

Prsten:

Nanju (Sagittarius/Jižní hvězda),na levém prsteníku

Popis:

Kisame je ninja ze Skryté mlžné, než zavraždil jednoho z feudálů Mlžné vesnice, potom z vesnice utekl. Kdysi byl jedním ze sedmi šermířů z Mlžné, takže má velký meč - "Samehadou".

 


 
Sasori
 

Skrytá vesnice:

Písečná

V týmu s:

Deidara

Některé techniky:

Mistr technik loutek, Hyakki no Souen, Satetsu Kaihou, Satetsu Kesshuu, Satetsu Shigure Senju Soubu

Prsten:

Gyokunyo (Panna Maria), na levém palci, nosil ho před Tobim.

Popis:

Sasori je již 20 let uprchlý ninja ze Skryté písečné. Říká se mu také "Sasori Červeného písku". Vytvořil spoustu loutek a některé z nich dnes používá Kankurou. Je znám svým loutkařským uměním. Jeho tělo se skrývá ve velké loutce Hiruko, pod kterou se skrývá pravý Sasori se stále mladou tváří. Také velmi rád vytváří živé loutky - loutky z lidí, které zabil. Je to například 3. Kazekage a skoro 300 dalších. Také se se svým parťákem Deidarou přel o to, jestli je skutečné umění trvající nebo podle Deidary chvilkové.Sasoriho nakonec zabila Sakura a jeho babička Chiyo.

 


 
Deidara
 

Skrytá vesnice:

Kamená

V týmu s:

Sasori

Některé techniky:

Kibaku Nendo (vybuchující jíl)

Prsten:

Seiryuu (Azurový drak), na pravém ukazováčku

Popis:

Deidara dokáže tvořit a pak oživovat věci z hlíny. Ve skutečnosti má v srdci umění a zastává názor, že umění je jen chvilkové. Taky rád nechává věci vybuchovat. Chytil Gaaru a získal pro Akatsuki Shukaku.Náslodovně udělal na shinobi z Listové podvod, že se nechá vybuchnou a zlikviduje všechno kolem sebe ale on nevybuch ikdyž se nějaký vybuch uskutečnil.

 


 
Kakuzu
 

Skrytá vesnice:

Vodopádová

V týmu s:

Hidan

Některé techniky:

Fuuton atsugai, raiton gian, katon zukokku

Prsten:

Hokuto (Lochneska/Severní hvězda), na levém prostředníku

Popis:

Kakuzu je velmi soustředěn na peníze. Je nájemný vrah, aby si vyhovoval. Jeho nájemné vraždění vždy zpomalují mise jeho a jeho parťáka Hidana. Kakuzu je velmi starý, protože jednou bojoval s Prvním Hokagem. Ze svých oponentů vytahuje srdce. Kakuzovo tělo drží u sebe tajemné černé úponky, kterými sešil různé části jeho těla. Kakuzu s Hidanem získali Dvouocasého démona, kterého v sobě měla zapečetěného Nii Yugito, velmi silná kunoichi ze Skryté mlžné.Nakonec byl zabit Narutem a Kakashim.

 


 
Hidan
 

Skrytá vesnice:

Horkých pramenů

V týmu s:

Kakuzu

Některé techniky:

Ovládání a boj se Tříčepelovou kosou, Nesmrtelnost (Víra v Jashina), Shijihyouketsu

Prsten:

Santai (Třetí úroveň), na levém ukazováčku

Popis:

Hidan praktikuje velmi krvavou rituální verzi Buddhistických zákonů. Rozkazuje mu to zabít oponenta a potom udělat dlouhý a zvrácený rituál.Hidan je nesmrtelnýa a díky víře v Jashin mu umožnuje propojit jeho tělo s tělem protivníka a když do sebe Hidan bodá bodcem tak oba cítí bolest ale Hidan nemůže umřít, protože je nesmrtelný.Nakonec ho Shikamaru uvěznil v lese - jeho klanu a Hidan není schopný boje ani pohybu.

 


 
Zetsu
 

Skrytá vesnice:

Travnatá

V týmu s:

Sám

Některé techniky:

N/A

Prsten:

Genbu (Černá želva), na pravém malíčku

Popis:

Zetsu je špeh z Akatsuki. Jí mrtvá těla lidí, kteří byli zabiti. Má dvě ega - jedno je jeho pravá strana, druhé jeho levá strana. Objevil Tobiho a pomohl mu dostat se do Akatsuki.

 


 
Tobi
 

Skrytá vesnice:

Není známo

V týmu s:

N/A

Některé techniky:

N/A

Prsten:

Gyokunyo (Panna Maria), na levém palci

Popis:

Tobi je tajné individum.(Spoiler:Tobi podle spekulací může být i Madara Uchiha,Mizukage mlžne.)Tobi pomáhal kdysi Zetsu, potom se stal členem Akatsuki. Je nemotorný, ale velmi slušný. POZOR Spoiler: Tobi se po Sasoriho smrti stal členem Akatsuki a byl parťákem Deidary. Jeho schopnosti se zdaly být malé. Po smrti Deidary se ale ukázalo, že Tobi ve skutečnosti nečlena Akatsuki hrál a ve skutečnosti je to ta tajemná postava, která nařizuje Peinovi (Akatsuki Leaderovi). Taky jsme zjistili, že má Sharingan (alespoň v pravém oku, které je vidět) a sám o sobě řekl, že má schopnosti Uchihy Madary.
Kakashi wallpaper